Reklama a inzercia

Lifestylový server Diéty a Chudnutie prináša denne aktuálne informácie o zdraví a zdravej výžive, diétach a chudnutí. Obsah servera je presne prispôsobený potrebám aktívneho človeka všetkých vekových kategórií. Obsah a články sú doplnené interaktívnymi službami a informáciami pre túto cieľovú skupinu. Súčasťou servera je kompletná databáza najpopulárnejších diét a BMI kalkulačka.

Štastistiky návštevnosti

Zdroj: Google

Zdroj: Facebook

Možné typy prezentácie na serveri Diéty a Chudnutie

  • bannerová prezentácia
  • PR články
  • komerčna súťaž
  • reklamné správy a tipy na profiloch sociálnych sietí
  • branding / sponzoring
  • neštandardné formy prezentácie – podľa dohody

7 dôvodov, prečo zvoliť reklamu na internete

Reklama na internete je interaktívna – Prináša priame prepojenie a interakciu užívateľa s vašou značkou / spoločnosťou / kampaňou.

Reklama na internete je flexibilná – Ponúka možnosť promptnej zmeny vizuálu a zacielenia kampane podľa vášho želania s nízkymi produkčnými nákladmi.

Reklama na internete je rýchla – Potrebujete rýchlo reagovať na požiadavky trhu? Pri internetovej reklame nemusíte čakať, kým nové číslo s vaším inzerátom vylezie z tlačiarne.

Reklama na internete prináša okamžitú odozvu – Pomocou vlastných štatistík dokážete presne sledovať, či, kedy, a ako na vašu reklamu respondenti zareagovali.

Reklama na internete je merateľná – jeden z najdôležitejších dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre reklamu na internete. Reklamu v televízii alebo v rozhlase zmeriate ťažko, ale pri internetovej reklamnej kampani presne viete, koľko užívateľov vašu reklamu videlo alebo sa rovno prekliklo na vašu stránku.

Reklama na internete je presne cielená – Ak poznáte svoju cieľovú skupinu, ľahko sa rozhodnete, ktoré internetové médium je pre vás najvhodnejšie.

Reklama na internete je cenovo prístupná – Je dostupná každej spoločnosti bez ohľadu na výšku rozpočtu, ktorý ste pripravení a ochotní do svojej propagácie investovať.

Väčšina ekonomicky aktívnych zarábajúcich osôb trávia na internete podstatnú časť svojho dňa či týždňa. Vaša konkurencia je na internete už viditeľná. Môžete si dovoliť na internete nebyť vidieť?

Kontaktujte nás

Chcete o reklame na internete a reklame na našich stránkach vedieť viac? Napíšte nám na e-mail dietyachudnutie@gmail.com, alebo vyplňte náš kontaktný formulár a my vás budeme v krátkom čase kontaktovať. Ďakujeme!