Tabletky na chudnutie Alli

28 januára, 2012 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  9225
tabletky na chudnutie - alli

Alli a chudnutie

Tabletky na chudnutie Alli sa používajú na zníženie hmotnosti a sú vhodné od 18 rokov. Prípravok Alli sa má používať spolu s nízkokalorickou diétou so zníženým obsahom tukov.

Chudnutie s Alli

Každá tobolka Alli účinkuje spolu s jedlom. Alli bráni aktivite enzýmov, aby trávili približne štvrtinu prijatých tukov. Tuk sa tak netrávi a je vylučovaný z tela von prirodzenou cestou. Užívanie tabletiek Alli nesmie prekročiť dobu užívania pol roka.

Liek sa obvykle užíva v dávke 1 kapsula 3x denne. Kapsuly sa užívajú tesne po hlavnom jedle (najneskôr do 1 hodiny po jedle). Kapsuly sa užívajú v celku a zapijú sa dostatočným množstvom vody. Ak pacient vynechá jedlo, alebo konzumuje jedlo bez obsahu tuku, dávku neužije. Užívanie lieku musia sprevádzať prísne režimové opatrenia. Dĺžku liečby určuje lekár.

Alli – účinka látka

Účinnou látkou v tabletkách na chudnutie Alli je orlistat.

Alli – cena, predaj a akcia

Na internete nájdete veľa lekární, ktoré predávajú tieto tabletky na chudnutie. Ceny Alli sú však rozdielne. Internetové obchody ponúkajú rôzne cenové akcie na produkty Alli.

Upozornenie
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a kojacie ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a v tme pri teplote do 25°C.

Diskusia k článku Tabletky na chudnutie Alli

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Tabletky na chudnutie Alli