Nápoj na chudnutie Psyllium

20 novembra, 2011 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  10056
nápoj na chudnutie - psyllium

Nápoj na chudnuie Psyllium je prírodná rozpustná vláknina 98 % čistoty, čo je najvyššia dostupná kvalita. Tato vláknina vo vode absorbuje viac ako 40x svojej hmotnosti. Vznikne tak mäkký gel, ktorý vo svojej absorbčnej schopnosti pokračuje ešte v tráviacej sústave. Tým napomáhá odstraňovat toxické látky z tela a zabraňuje tak ich príliš dlhému zotrvávaniu v črevách, čím telu pomáha schudnúť.

Dobre vyvážená strava so správnym množstvom vlákniny stimuluje poriadne vylučovanie nestrávených zbytkov potravy z nášho organizmu, čo naštartuje samotné chudnutie. To je dôležité preto, aby organizmus fungoval efektívne a vstrebával z potravy všetky potrebné živiny. Doporučená denná dávka vlákniny je 25 – 30 g za deň. Jej nedostatek môže spôsobiť tráviace ťažskoti, hlavne zápchu. Pokiaľ teda chcete rýchlo schudnúť, skúste to s týmto nápojom na chudnutie Psyllium. Pred použitím sa však poraďte so svojim lekárom.

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Tehotným a kojacim ženám sa odoporuča konzultácia s lekárom. Nepoužívajte psyllium v suchom stave. Dodržujte pitný režim. Psyllium neobsahuje fytáty, lepok ani zložky mliečneho či obylného pôvodu. Psyllium nie je návykové. Výrobok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25 °C. Po otvorení obal dôkladne uzavrite.

Aké sú vaše skúsenosti s týmto prípravkom na chudnutie? Podeľte sa o ne s nami v diskusii pod článkom. Ďakujeme!

Prečítajte si viac: Tabletky na chudnutie Chilliburner
Diskusia k článku Nápoj na chudnutie Psyllium

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Nápoj na chudnutie Psyllium