Diéta zo supermarketu

5 októbra, 2011 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  3223
diéta zo supermarketu

Diéta zo supermarketu patrí medzi redukčné diéty. Je to návod na chudnutie na základe výživných potravín dostupných v supermarkete. Pozostáva z troch kategórií menu: výcvikový tábor s obsahom 1200 kcal, chudneme ďalej 1500 kcal a uchovajme štíhlosť s 1800 kcal.

Pravideľným cvičením a kombináciou nízkokalorických potravín dosiahnete návod ako schudnúť. Diéta obsahuje rady aké potraviny nakupovať, aké prísady pridávať a čítanie etikiet. Sladené nápoje, potraviny s vysokým obsahom tuku diéta prísne zakazuje. Odporúča zeleninu a ovocie s vysokým obsahom vlákniny. Tento nový zdravý životný štýl vám podporí zmenu životosprávy vďaka, ktorej máte možnosť schudnúť a osvojíte si zdráve stravovacie zvyklosti.

Prvá fáza má za úlohu naštartovať chudnutie. Druhá a tretia fáza sa zakladá na nízkotučnom, nízkokalorickom programe s nízkym obsahom tuku má udržať hlad na uzde a osvojiť si nový zdravotný štýl. Strava sa v diéte skladá z ľahko pripraviteľného menu.

Viditeľnosti výsledky diéty v podobe chudnutia nie sú vidieť rýchlo, ale na druhej strane to je praktická diéta, postavená na vedeckých výsledkoch a priamočiarom prístupe k chudnutiu.

Strava je vhodná pre tých ľudí, ktorí hľadajú vyvážený prístup na udržanie si zdravej hmotnosti. Jedlo nájdete v každom supermarkete a je finančne nenáročné.

Diéta zo supermarketu kladie dôraz na pravideľné cvičenie a osvojenie si zdravého životného štýlu.

Foto © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Prečítajte si viac: Rozdelenie diét na schudnutie
Diskusia k článku Diéta zo supermarketu

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Diéta zo supermarketu