Krabičková diéta

18 apríla, 2012 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  5643
krabičková diéta

Počuli ste už o krabičkovej diéte? Krabičkovú diétu ponúkajú firmy, ktoré vám pripravia a prinesú hotové jedlo na celý deň od raňajok po samotnú večeru. Odborník na výživu vám zostaví jedálniček na mieru a špecializovaná firma uvarí jedlo, zabalí do krabičky a prinesie až k vám. Jednoduché, nie? A práve preto dostala táto diéta názov krabičková diéta.

Krabičková diéta

Krabičková diéta za skladá z piatich porcií jedla na jeden deň (raňajky, desiata, obed, olovrant a večera). Krabičková diéta je nutrične a kaloricky vyvážená, zostavená odborníkmi a poradcami na výživu, ktorí dohliadajú na to, aby spĺňala zásady zdravej výživy. Pomocou krabičkovej diéty sa zbavíte nadbytočných kilogramov najmä v tukových oblastiach. Krabičková diéta obsahuje ideálne množstvo bielkovín, sacharidov a tukov tak, aby ste efektívne chudli.

Krabičková diéta a chudnutie

Úbytok váhy sa pohybuje na základe individuálnych parametrov. Za mesiac môžete schudnúť 4-6 kilogramov, výsledok však závisí aj na pohybovej aktivite, telesnej konštrukcii a na disciplinovanosti klienta.

Firmy ponúkajú rôzne programy na chudnutie, z ktorých si môžete vybrať. Môže to byť napríklad program pre mužov, pre ženy, pre diabetikov, gurmánov, program fit-box, turbo diéta, pre mamičky, vegetarián, bezlepková a pod.

Prečítajte si viac: Bielkovinová diéta
Diskusia k článku Krabičková diéta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Krabičková diéta