Diéta Angeliny Jolie

25 septembra, 2012 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  8696
diéta angeliny jolie

Diéta Angeliny Jolie môže byť niektorými ľuďmi považovaná za veľmi osobitú. Diéta je založená na konzumácii celozrnných jedál, na úplnom vynechaní potravín s vysokým obsahom jednoduchých cukrov a konzumácia jedál je výhradne len posediačky. Ďalším dôležitým prvkom diéty Angeliny Jolie je to, že sa obmedzuje konzumácia tukov.

Základ diéty Angeliny Jolie

Počas diéty sa konzumujú nízkotučné, organické a nespracované potraviny. Počas tejto diéty sa nestretnete s konzumáciou tučných jedál. Vzhľadom k tomuto faktu, diéta nie je veľmi zdravá, nakoľko telo potrebuje prijímať dostatok tukov pre správne fungovanie organizmu. Tuky sa pri tejto diéte prijímajú z orechov, z iných zdravých zdrojov tukov a bielkovín.

Počas diéty Angeliny Jolie musíte každé jedlo prijímať posediačky a v kľude. Počas jedla by ste sa nemali nikým ani ničím rozptyľovať a každé sústo by ste mali poriadne požuť.

Ľudia, ktorí jedia postojačky, majú väčšiu pravdepodobnosť, že budú prijímať jedlo v zhone a že si ho poriadne nepožujú. Taktiež je dokázané, že postojačky prijímate väčšie množstvo jedla, ako keď počas jedenia sedíte. Angelina Jolie odporúča jedávať na nízkej stoličke alebo iba na vankúši. Pred každým jedlom by ste mali chvíľku relaxovať, čím pomôžete telu, aby sa živiny efektívnejšie absorbovali z prijatých potravín.

Výhody diéty Angeliny Jolie

  • strava obsahuje veľké množstvo čerstvého ovocia a zeleniny, orechov a celozrnných výrobkov

Nevýhody diéty Angeliny Jolie

  • strava neobsahuje dostatočné množstvo mäsa, bielkovín a tučných jedál

Zhodnotenie diéty Angeliny Jolie

Hoci sa diéta Angeliny Jolie považuje za zdravú diétu, nie je však veľmi vyvážená. Diéta nie je zameraná na chudnutie, ale na udržaní zdravia. Ak hľadáte diétu, ktorá vám pomôže schudnúť a pomôže vám vybudovať svalovú hmotu, zvoľte si inú diétu, ktorá je v tomto efektívnejšia. Vhodná redukčná diéta je diéta pri obezite a diéta na budovanie svalov je bielkovinová diéta.

Ak máte skúsenosti s diétou Angeliny Jolie, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Ďakujeme.

Prečítajte si viac: Candida diéta
Diskusia k článku Diéta Angeliny Jolie

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Diéta Angeliny Jolie