28 dňová diéta

14 októbra, 2011 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  28677
28 dňová diéta

28 dňová diéta patrí medzi diéty upravujúce životosprávu. Sľubuje fyzickú aj psychickú revitalizáciu organizmu človeka. Diétny program tvoria tri prvky: samotná diéta, výživové doplnky a krémy.

Zmiernene zápalov, omladenie pokožky a celého tela tvoria superpotraviny ako bobule acai, všetky druhy cesnaku, jačmeň, mladé výhonky, obilniny, modro zelené riasy, pohánka, fazuľa a šošovica, štipľavá paprika, orechy a semená, klíčky, jogurty kefíry a viaceré bylinky a koreniny.

Čítajte: 20 ľahkých krokov úspešného chudnutia

28 dňová diéta – princípy, účinky a stravovanie

28 dňová diéta má posilniť pokožku, vlasy, imunitný systém, podporuje zdravé srdce, znižuje riziko niektorých druhov rakoviny a dosahuje mladšiu, zdravšiu pleť a celý organizmus. 28 dňová detoxikačná diéta obsahuje pozitívne živiny. Nevýhodou je vysoká cena niektorých super potravín a krémov, ktoré si vyžaduje nový zdravý životný štýl a strava tejto diéty. Na svoje si prídu milovníci rýb (napr. lososa) a ľudia, ktorí túžia vypadať mladšie a cítiť sa dobre. Ak nemôžete konzumovať niektoré z vybraných superpotravín, tak by ste sa mali diéte určite vyhnúť. Mnohé potraviny sa predávajú v špecializovaných predajniach.

28 dňová diéta a cvičenie

Posilňovanie, cvičenie prospešné srdcu, aeróbne cvičenie, strečing, skrátka všetky tieto cviky na schudnutie sú popri chudnutí a zmene stravovania veľmi potrebné. Veľmi vhodné je pri tejto diéte aj Pilatesovo cvičenie.

Pokiaľ máte s touto diétou skúsenosti, alebo máte overené recepty pri 28 dňovej diéte, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Ďakujeme!

Mohlo by vás zaujímať: Ako schudnúť zo stehien

Foto: © Africa Studio - Fotolia.com

Prečítajte si viac: Dvojtýždňová diéta
Diskusia k článku 28 dňová diéta

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku 28 dňová diéta