Ako schudnúť zo zadku – cviky na chudnutie

18 februára, 2012 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  31511
ako schudnúť zo zadku

Nepáči sa vám tvar a veľkosť vášho zadku? Chceli by ste ho trochu zmenšiť a nedarí sa vám to? Hľadáte odpoveď na otázku schudnúť zo zadku zdravo a rýchlo? Prečítajte si nasledujúce tipy, ktoré vám ukážu správnu cestu k vysnívanému zadočku.

Ako prvé, nemôžete očakávať, že schudnete zo zadku alebo z akejkoľvek časti tela, keď nezredukujete svoj denný príjem kalórií a nezačnete cvičiť. Spaľovanie tukov si vyžaduje to, aby ste sa zdravo stravovali a zapojili do života pravidelnú fyzickú aktivitu.

Čítajte: Ako najlepšie a najefektívnejšie naštartovať metabolizmus

Ako schudnúť zo zadku - cvičenia

Kardiovaskulárne cvičenie a chudnutie

Najmä kardiovaskulárne cvičenie je vysoko účinné pri odbúravaní prebytočného tuku z vášho zadku. Začnite sa správne stravovať a zvýšte energetický výdaj vo forme pravidelného cvičenia a uvidíte výsledky vo forme krásneho zadočku.

Bicyklovanie a chudnutie

Bicyklovanie je jedna z najefektívnejších cvikov, pri ktorých sa odbúrava tuk v rizikových partiách. Bicyklovanie je vhodné na cieľovú oblasť - zadok, ale taktiež pomáha odbúravať tuk z nôh, stehien a brucha (viď článok Ako schudnúť zo stehien). Nielenže spálite prebytočný tuk, ale získate aj krásne vyformované svaly. Bicyklovanie patrí medzi efektívne kardiovaskulárne cvičenie. Bicyklovanie je silový tréning a taktiež kardio tréning v jednom. Začnite bicyklovať niekoľkokrát týždenne a dopracujte sa k perfektnej postave.

Chôdza a chudnutie

Každý deň sa snažte čo najviac chodiť. Chôdza je najprirodzenejšia cvičenie, ktoré môžete urobiť. Chodievajte častejšie pešo po schodoch a uvidíte, ako sa začne pekne formovať váš zadoček. Choďte na aerobik alebo začnite chodiť na dlhšie prechádzky. Môžete chodiť na bežiacom páse doma alebo v posilňovni. Ak si zvolíte rýchlejšie tempo, budete spaľovať kalórie rýchlejšie. Je veľa možností, ako každý deň spraviť kroky navyše a budete tak chudnúť zo zadku.

Kickbox a chudnutie

Ak chcete schudnúť zábavným a kreatívnym spôsobom, začnite chodiť na hodiny kickboxu alebo si kúpte kickbox na videu a cvičte doma. Zaručene zhodíte prebytočné kilogramy a hlavne tam, kde vás kilogramy trápia najviac – na zadku. Kickbox vám môže zlepšiť vašu koordináciu a rovnováhu, rovnako tak aj zvýšiť metabolizmus.

Čítajte: 20 ľahkých krokov úspešného chudnutia

Jednoduchý cvik na chudnutie zo zadku

Veľmi jednoduché cvičenie, ktorým môžete docieliť krásnu postavu sú výpady vpred. Dajte si ruky v bok a ľavou nohou spravte veľký krok vpred. Pokrčte ľavé koleno, zatiaľ čo vaše pravé koleno pomaly klesá k podlahe. Potom sa pomaly vráťte do pôvodnej polohy – do stoju. Tento cvik opakujte aj s pravou nohou. Urobte toľko, koľko vládzete a každým dňom si zvyšujte počet opakovaní. Tento cvik je jednoduchý, účinný a môžete ho robiť napríklad pri počúvaní hudby alebo sledovaní televízie.

Ako schudnúť zo zadku - stravujte sa zdravo

Pamätajte si, jedzte zdravšie potraviny s nízkym obsahom tuku a spolu s týmito pravidelnými cvičeniami vám váš zadoček začne naberať krásne krivky. Zaraďte do svojho života silový tréning a kardiovaskulárne cvičenie a zaručene uvidíte len pozitívne výsledky.

Poznáte iné cviky na schudnutie zo zadku? Podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Vďaka!

Mohlo by vás zaujímať: Čierny čaj a chudnutie

Foto © Ammentorp - Fotolia.com

Diskusia k článku Ako schudnúť zo zadku – cviky na chudnutie

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Ako schudnúť zo zadku – cviky na chudnutie