Ako schudnúť z tváre

8 januára, 2012 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  8863
ako schudnúť z tváre

Najlepší spôsob, ako naozaj schudnúť v tvári, je zmeniť svoj ​​životný štýl. Tu sú niektoré praktické, realizovateľné kroky na tvarovanie tváre, bez toho, aby ste šli na operáciu.

4 tipy ako schudnúť z tváre

1. Jedzte lepšie a chudnite z tváre

Zamerajte sa na surové ovocie, čerstvú zeleninu, orechy a ďalšie zdravé potraviny. Surové potraviny vám umožnia získať všetky živiny na skrášlenie vašej tváre a na jej zmenšenie, napomáhajú tomu najmä - vitamíny, minerály, vláknina, enzýmy, aminokyseliny, antioxidanty, fytochemikálie a esenciálne mastné kyseliny. Tieto živiny môžu zvrátiť starnutie, detoxikáciu pečene, a najlepšie zo všetkých, metabolizovať prebytočný tuk, ktorý je na vašej tvári.

2. Cvičenia na chudnutie z tváre

Zaujímalo vás niekedy, prečo bežci nemajú dvojité brady či bočné laloky? To preto, že pri cvičení pracujú všetky svaly a spaľovanie tukov je tak efektívne. Začnite preto s kardio cvikmi. Kardio cvičenie je jedným z najlepších spôsobov, ako schudnúť v tvári.

3. Skúste jogu na tvár

Nadýchnite sa ústami a zadržte dych, vaše ústa by mali byť spojené, ako by ste chceli fúkať do rúry. Zadržte dych po dobu jednej minúty, a potom pomaly vydychujte z nosa (nie z úst). Tento postup opakujte 5 krát. Mnoho ľudí hovorí, že to môže odstrániť vrásky smiechu a pomôcť tónu vašej tváre. Viac sa o joge dočítate tu.

4. Získajte lichotivý strih (pre ženy)

Poraďte sa so svojím kaderníkom, aby vám poradil účes, ktorý vám z časti prekryje niektoré časti tváre. Dodáva to ilúziu, že ste si v tvári tenšie, ako vlastne naozaj ste.

Foto © Farina3000 - Fotolia.com

Prečítajte si viac: Ako schudnúť za mesiac
Diskusia k článku Ako schudnúť z tváre

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Ako schudnúť z tváre