Ako schudnúť po Vianočných sviatkoch

29 decembra, 2011 0 komentárov Zdieľať Zobrazení :  3926
ako schudnúť po vianociach

Dúfam, že ste si užili Vianoce, našli si pod stromčekom pekné darčeky a samozrejme, zajedli ste pôst výdatnou štedrovečernou večerou so všetkým, čo k tomu patrí. Kapustová polievka, šošovicová polievka alebo iná podľa tradície, samozrejme nezabudnime na dobrého vypraženého kapra s majonézovým šalátom, rôzne zákusky, chuťovky a sladké nápoje. Tieto typické jedlá vám môžu naraz nahnať až neuveriteľných 6000 kalórií.

Teraz zúfalo pozeráte na ručičku  na váhe a krútite neveriacky hlavou. Ako to už dobre všetci poznáme, s prichádzajúcim Novým rokom, mnohí z vás začnú premýšľať nad tým, ako túto ručičku vrátiť na pôvodné miesto, prípadne ju posunúť ešte ďalej do nižších čísel. Čo treba ako prvé spraviť, dať si predsavzatie do Nového roka, že si budete dávať pozor na svoju váhu a budete sa snažiť schudnúť. Ďalšou vecou bude to, že sa rozhodnete raz a navždy schudnúť zdravým spôsobom nielen na obdobie po Vianociach, ale natrvalo.

Ako najlepšie schudnúť? Prečítajte si nasledujúce tipy, zaraďte ich do svojho života a zaručene sa vám už nikdy nezakrúti hlava pri pohľade na váhu.

Cvičenie a chudnutie

Cvičenie je jedna z najjednoduchších vecí, ktorá preukázateľne pomáha ľuďom pri chudnutí. Nemusíte utrácať peniaze za drahé permanentky do posilňovní. Stačí len to, aby ste si našli chvíľu čas na cvičenie doma, na behanie alebo na rýchlu prechádzku v parku. Výsledky sú viditeľné a nestojí vás to žiadne peniaze.

Diéty a chudnutie

Pravdepodobne ako posledné, na čo by ste chceli pomyslieť po výdatnej štedrovečernej večeri, je práve jedlo. Obrovskú výhodu majú práve tí, ktorí dodržiavajú svoj diétny plán a chudnú aj počas sviatkov a nezabúdajú na to, čo chcú dosiahnuť. Keď sa už rozhodnete držať diétu, určite by vám ju nemali narušiť sviatky a dá sa rozumne a s rozvahou jesť aj počas sviatkov. Ak sa vám ju ale nepodarilo dodržať, nikdy nie je neskoro vrátiť sa späť do pôvodného diétneho plánu. Preto rýchlo odložte všetky dobroty zo stola a poďme zase chudnúť.

Ciele a chudnutie

Tým, že sa o niečo usilujete, posilní vašu motiváciu, ktorá zostane na vysokej úrovni a pomôže vám dosiahnuť vaše vytúžené ciele a to vašu snahu schudnúť. Ak sa nevzdáte a budete poctivo dodržiavať vašu diétu, je to tá správna cesta k perfektnému telu, ktoré môžete ukázať na dovolenke, či na blížiacej sa svadbe. Robíte to práve pre vás, pre vaše sebavedomie, váš lepší pocit, že vyzeráte dobre, cítite sa zdravo a skvelo a samozrejme, zbavujete sa tuku.

Foto © PhotoSG - Fotolia.com

Diskusia k článku Ako schudnúť po Vianočných sviatkoch

komentárov

Powered by Facebook Comments

Podobné články


Diskusia k článku Ako schudnúť po Vianočných sviatkoch