Dnes je 22. September 2014

28 dňová diéta

28 dňová diéta

28 dňová diéta patrí medzi diéty upravujúce životosprávu. Sľubuje fyzickú aj psychickú revitalizáciu organizmu človeka. Diétny program tvoria tri prvky: samotná diéta, výživové doplnky a krémy.

Zmiernene zápalov, omladenie pokožky a celého tela tvoria superpotraviny ako bobule acai, všetky druhy cesnaku, jačmeň, mladé výhonky, obilniny, modro zelené riasy, pohánka, fazuľa a šošovica, štipľavá paprika, orechy a semená, klíčky, jogurty kefíry a viaceré bylinky a koreniny.

Čítajte: 20 ľahkých krokov úspešného chudnutia

28 dňová diéta – princípy, účinky a stravovanie

28 dňová diéta má posilniť pokožku, vlasy, imunitný systém, podporuje zdravé srdce, znižuje riziko niektorých druhov rakoviny a dosahuje mladšiu, zdravšiu pleť a celý organizmus. 28 dňová detoxikačná diéta obsahuje pozitívne živiny. Nevýhodou je vysoká cena niektorých super potravín a krémov, ktoré si vyžaduje nový zdravý životný štýl a strava tejto diéty. Na svoje si prídu milovníci rýb (napr. lososa) a ľudia, ktorí túžia vypadať mladšie a cítiť sa dobre. Ak nemôžete konzumovať niektoré z vybraných superpotravín, tak by ste sa mali diéte určite vyhnúť. Mnohé potraviny sa predávajú v špecializovaných predajniach.

28 dňová diéta a cvičenie

Posilňovanie, cvičenie prospešné srdcu, aeróbne cvičenie, strečing, skrátka všetky tieto cviky na schudnutie sú popri chudnutí a zmene stravovania veľmi potrebné. Veľmi vhodné je pri tejto diéte aj Pilatesovo cvičenie.

Pokiaľ máte s touto diétou skúsenosti, alebo máte overené recepty pri 28 dňovej diéte, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Ďakujeme!

Mohlo by vás zaujímať: Ako schudnúť zo stehien

Foto: © Africa Studio – Fotolia.com


Značky: , , , , ,

Diskusia k článku

komentárov

Powered by Facebook Comments

Mohlo by Vás zaujímať

Sponzorské články

popup-ebook-700x500